Büyükmurat Sigorta - Şirket Hakkında

Büyükmurat Sigorta, 1994 yılında kurularak sigorta aracılık hizmetleri sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden beri Sigorta acenteliğini, deneyimli uzman ekibi ile müşterilerinizin memnuniyetini ön planda tutarak başarı ile sürdürmektedir.

Şirketimizin kurucusu olan Sayın Ahmet Aydın Büyükmurat’ın önderliğinde ve kendisinin 45 yıllık bilgi birikimi ve mesleki deneyiminin ışığında 20 yılı aşkın süredir, Sigorta aracılığı hizmetlerinin yanı sıra profesyonel olarak sigorta danışmanlığı hizmetlerini de vermektedir.

Büyükmurat Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Risk Yönetim ve uzman kadrosu ve bünyesinde kurduğu toplam kalite felsefesi ile başarılı çalışmalarını her gün bir üst seviyeye taşımaktadır. Şaşmaz dürüstlük ilkesi ile müşterilerinin anında yanlarında olarak onların çıkarlarını gözeterek müşteri portföyünü 2013 yılı itibariyle 3.000.000.-TL seviyesine getirmiştir. Bunun %40 kurumsal, %60 ise bireysel poliçe olarak oluşmuştur.

Büyükmurat Sigorta, Gaziantep ve çevresinde bireysel ve kurumsal sigorta hizmetleri ile bölgesinde sigorta Acente’leri arasında liderliğini duvarlarına astığı ödüllerle süslemiştir. Büyükmurat Sigorta, kurduğu kurumsal sistemle, sadece Gaziantep çevresine değil, Türkiye’ nin diğer bölgelerine de aynı kesintisiz hizmetini vermektedir.

Gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Büyükmurat Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.