Büyükmurat Sigorta - Online Müşteri Hizmetleri

12.05.2006 - Başarılı Koç Allianz Acentaları Toplantısı Mayıs 2006 tarihinde İzmir, Çeşme' de düzenlendi.

Değerli müşterilerimiz, 1994 yılından beri sizlere daha kaliteli hizmetler verebilmek için titizlikle çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden beri yaptığımız yatırımlar, personel eğitimleri ve teknolojik gelişmeler ile birlikte sizlerin desteği bizleri bugünlere getirdi. Büyükmurat Sigorta , Türkiye’de ilk sigorta acentası olarak 7/24 Online Müşteri Hizmetleri’ni bugünden itibaren gururla başlatmış bulunmaktadır. Attığımız bu adımla daha farklı online hizmetleri de çok yakında sizlerin karşısında olacağını ifade etmek isteriz.

Hizmetinizden nasıl faydalanacağım?

Çok kolay! 7/24 Online Müşteri Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için 0(342) 231 32 44 numaralı telefondan gerekli online hesap numaranızı ve şifrenizi anında temin edebilirsiniz. Böylece, www.buyukmuratsigorta.com web sitemizden 7/24 Online Müşteri Hizmetlerine giriş yapabileceksiniz.

Ne tür hizmetler alabilirim?

2007 yılı içinde sona ermiş tüm poliçelerinizin detaylarını inceleyebilir ya da yazdırabilirsiniz.

2007 yılı içinde sona ermiş tüm poliçelerinizin detaylarını inceleyebilir ya da yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, hesabınız ile ilgili her türlü parasal hareketlere ait tüm detayları görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

Sayın müşterimiz, değerli eleştiri ve yorumlarınız, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayacağı sebebiyle, lütfen bize yazın buyukmurat@buyukmuratsigorta.com veya 0(342) 231 32 44 numaralı telefondan ulaşınız.

Saygılarımızla,

7/24 Online Müşteri Hizmetleri